El. paštas telefone ir naršyklėje

Šiuolaikiškas el. paštas naršyklėje

Laiškus galite peržiūrinėti kaip įprastą sąrašą arba gijomis - tos pačios temos laiškai aplankuose rodomi sugrupuoti, panašiai kaip forumo pranešimai. Nustatymuose galite pasikeisti ir daugumą kitų veikimo aspektų, nusistatyti savo kalbą ir t.t.

El. pašto antispam apsauga

Sukurtas našiam darbui

Profesionali anti-spam apsauga atpažįsta ir į specialų katalogą surūšiuoja praktiškai visus nepageidaujamus el. laiškus. Savo individualiais filtrais galite automatiškai rūšiuoti ir visus kitus laiškus kataloguose. O kol atostogausite, partneriams apie tai praneš el. pašto autoatsakiklis.

El. paštas IMAP ir POP3 telefone

Verslo klasės el. pašto serveris

Prie pašto dėžutės galite jungtis ir per naršyklę, ir iš bet kurio telefono ar kompiuterio IMAP protokolu, ir parsisiųsti laiškus į kompiuterį POP3 protokolu. Serveris gali parsisiųsti laiškus iš kitų Jūsų el. pašto dėžučių POP3 protokolu, pagal Jūsų individualius filtrus rūšiuoti gaunamus el. laiškus ir persiųsti juos kitais adresais.

El. pašto kontaktų knyga ir darbo kalendorius

Kontaktų knyga ir kalendorius

Naršyklėje galite naudotis kontaktų knyga ir planuotis savo dienotvarkę darbo kalendoriuose. Jei norite šią informaciją automatiškai sinchronizuoti su telefonu, kad gautumėte priminimus telefone ir jo adresų knygoje būtų tie patys kontaktai, tam tinka G Suite.

Elektroninio pašto serverio administravimas ir pagalba

Administratoriaus pultas ir pilna pagalba

Jūsų įmonės paskirtas administratorius gali valdyti visų darbuotojų el. pašto dėžutes bei pajungti naujas. Jam teikiame pilną pagalbą visais su įmonės el. paštu susijusiais klausimais.