Nemokamas SSL sertifikatas

Nemokami SSL sertifikatai

Kiekvienai mūsų serveryje laikomai interneto svetainei nemokamai išduodame ir įdiegiame SSL sertifikatą. Su juo Jūsų interneto svetainė veikia https:// adresu ir naršyklė rodo žalią spyną. Ji reiškia, kad lankytojo duomenys serveriui perduodami saugiai.

El. parduotuvės gali užsisakyti ir aukščiausio patikimumo SSL sertifikatą su žalia juosta, kuri patvirtina Jūsų lankytojams, kad svetainė priklauso legalią veiklą vykdančiai įmonei ir joje pirkti saugu. Plačiau: SSL sertifikatai su žalia juosta.

Turinio valdymo sistemų instaliavimas

Neribotas svetainių skaičius

Viename serveryje galite laikyti visas savo interneto svetaines: įmonės svetainę, produktų svetaines, el. parduotuvę, vidinio intraneto puslapius ir t.t.

Kad būtų patogiau jas valdyti, vieno mygtuko paspaudimu galite įsidiegti ir atnaujinti daugiau kaip 150 populiariausių turinio valdymo sistemų: WordPress, Magento, PrestaShop ir t.t.

DirectAdmin serverio valdymo pultas

Lietuviškas serverio valdymo pultas

Savo serverį galite valdyti populiariausiu Lietuvoje serverių valdymo pultu DirectAdmin. Su juo lengvai perkelsite savo interneto svetainę iš bet kurio kito paslaugų teikėjo serverių.

Išvertėme jį su paaiškinimais ir į lietuvių kalbą, kad ir pradedantieji sugebėtų įsidiegti turinio valdymo sistemą savo pirmajai interneto svetainei.

Serverio PHP konfigūracija

Individualūs PHP nustatymai

Patys galite pasirinkti PHP versiją, jo modulius ir nustatymus. DevOps programuotojai taip gali pritaikyti serverio konfigūraciją pagal savo interneto svetainės reikalavimus, kad ji veiktų maksimaliai greitai ir patikimai.

Visi kiti renkasi mūsų administratorių paruoštą PHP konfigūraciją, optimizuotą specialiai atviro kodo turinio valdymo sistemoms.

Neribotas hostingas

Fiziniai serverio resursai

Panašiai kaip ir VPS serveriuose, hostingo paskyroms suteikiame fizinius serverio resursus: 1 procesoriaus branduolį ir 1 GB RAM. Vienu metu paraleliai gali būti vykdomi 8 PHP procesai (šį limitą galima pasididinti).

Vidutiniškai gerai sukonfigūruotai PHP interneto svetainei tiek resursų pakanka aptarnauti kelis tūkstančius lankytojų per dieną. Susigeneravus HTML failus į podėlį, su tiek resursų galima aptarnauti keliasdešimt tūkstančių lankytojų per dieną.

Rinkdamiesi puslapio talpinimo tiekėją, ieškojome patikimo partnerio, nenutrūkstamos paslaugos tiekimo, gerų kainų. Iš tiesų nesuklydome pasirinkę UAB „Virtuali erdvė“. Ši įmonė supranta, kaip svarbu elektroninei parduotuvei būti pasiekiamai ir matomai 24 val. per parą. Iškilus problemoms į jas reaguojama greitai ir profesionaliai.

Inga iš HDMEDIA.LT

Pastaba: Duomenų srautas ir vieta serveryje yra realiai neribojami, kol sąžiningai naudojami interneto svetainių talpinimui. Draudžiama talpinti privačius archyvus, kitų sistemų atsargines kopijas ir pan.