Kai jau pajungtas Jūsų hostingo serveris, turite įkelti savo interneto svetainę į FTP serverio direktoriją public_html (arba domains/JŪSŲDOMENAS/public_html, jei turite kelis domenus).

Failus įkelti galite prisijungę prie DirectAdmin serverio valdymo pulto puslapyje Failų valdymo įrankis, puslapio viršuje paspaudę Failai.

Jei reikia įkelti daug failų arba dažnai juos atnaujinate, patogiau savo kompiuteryje instaliuoti specialią FTP programą failų į serverį įkėlimui, pvz.: FileZilla. Prisijungiant prie serverio reikia įvesti šiuos duomenis:

  • Host yra Jūsų svetainės domenas.
  • User ir Password – tie patys, kuriais jungiatės prie DirectAdmin serverio valdymo pulto.
  • Port – neveskite, programa jį nustatys automatiškai.

Sėkmingai prisijungę, kairėje lango pusėje naršydami po savo kompiuterį susiraskite savo tinklalapio failus, o dešinėje atsidarykite savo domeno public_html katalogą. Pažymėję failus pele, nutempkite juos į dešinę pusę. Kai visi failai jau įkelti, eikite į savo tinklalapį ir patikrinkite, ar viskas gerai veikia.

Jei Jūsų interneto svetainė sukurta naudojant turinio valdymo sistemą, prisijungę prie serverio valdymo pulto turėsite dar ir sukurti MySQL duomenų bazę. Tikslesnes duomenų bazės sukonfigūravimo instrukcijas nurodo sistemos kūrėjas.