PHP nustatymus svetainių administratoriai gali pakeisti patys.

Prisijungę prie DirectAdmin valdymo pulto, skiltyje Papildomos funkcijos einame į puslapį Select PHP version. Čia laukelyje PHP Version pasirenkame norimą PHP versiją ir spaudžiame Set as current.

Pasirinkę savo PHP versiją, galime pakeisti jos modulius. Pasirenkame tik tuos modulius, kurie būtini mūsų svetainei. Kuo daugiau modulių pasirinksime, tuo PHP veiks lėčiau ir tuo didesnė saugumo spragų tikimybė.

Paspaudę Show PHP Settings galime pakeisti PHP konfigūracijos failo nustatymus. Standartiškai viskas nustatyta taip, kad PHP veiktų kuo stabiliau ir greičiau. Jei nusistatysime per didelį atminties limitą arba per ilgą maksimalų vykdymo laiką, padidėja tikimybė, kad mūsų virtualiam serveriui nepakaks RAM ar CPU ir daliai lankytojų svetainė pradės rodyti klaidas.

Nusistatę savo PHP konfigūraciją, esame atsakingi už jos pakeitimus ir atnaujinimus. Kai bus nutrauktas mūsų pasirinktos PHP versijos palaikymas, turime patys pasikeisti PHP versiją į kitą. Jei įmanoma, geriausia naudoti native PHP versiją – ją prižiūri ir atnaujina serverio administratorius.